Idea Time Attack

Dowiedz się więcej na temat inicjatywy Time Attack.

TimeAttack

O nas


Nazywam się Andrzej Drzymulski i od 24 lat poszukuję rozrywki na motocyklach.

Większość z Was kojarzy mnie po ksywie Simpson. Przygodę rozpocząłem od namiastki motocrossu, po czym przez kilka lat miałem przyjemność rozwijać z kolegami polski stuntriding. Na co dzień pracuję jako redaktor w magazynie Świat Motocykli, co daje mi możliwość eksplorowania wszystkich dziedzin motocyklizmu. Odkryłem, że nie ma lepszego sposobu na relatywnie bezpieczne zaspokojenie głodu adrenaliny, niż jazda po torze. Regularnie pojawiam się na obiektach kartingowych ze swoim supermoto i bywam gościem na większych pętlach.

Staram się jeździć jak najlepiej, ale nigdy nie mam pewności, czy jestem szybki. Dlatego postanowiliśmy stworzyć stronę, na której wszyscy dowiemy się, jak szybko potrafimy jeździć na swoich motocyklach i odnajdziemy ludzi podobnych do siebie. Będziemy koncentrować się tylko na podnoszeniu swoich umiejętności. Jazda po torze jest droga. Moim celem jest zbudowanie silnej społeczności, dzięki czemu znajdę sposób na obniżanie kosztów jazdy dla nas wszystkich. Dzięki znajomości z najszybszymi polskimi zawodnikami, mechanikami i ludźmi z branży motocyklowej jesteśmy w stanie służyć rzetelną i obiektywną radą. Tak więc rejestruj się, bo przecież W KUPIE SIŁA! ;)

Czym jest

TimeAttack ?


Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciurekordów okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach.

Dzięki temu każdy będzie mógł porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce będziemy nawzajem podkręcać tempo i podnosić swoje umiejętności.


Dlaczego warto dołączyć

do Time Attack?

Tutaj odnajdziesz ludzi kochających szybką jazdę na motocyklach. Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności, a na podstawie dostępnych wideo wyciągnąć przydatne wnioski. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów, a przede wszystkim obniżysz koszty jazdy po torze. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności. Będziesz mógł wykazać się przed sponsorami, których masz lub tymi których będziesz starał się pozyskać. Time Attack to najlepszy sposób na rozpoczęcie wyścigowej przygody.


Time Attack to

bezpieczeństwo

Szybciej po torze, wolniej na ulicy- to nasze hasło przewodnie, które wyłoniło się z praktyki. Żadna ulica nie da Ci tylu wrażeń co jazda po torze. W ruchu drogowym nigdy nie będziesz miał tak dużo przyczepności i przestrzeni. Na ulicy nigdy nie dasz tak dużo gazu w zakręcie i nie zahamujesz tak mocno, jak na zamkniętym obiekcie. Wracając z toru masz zaspokojony głód adrenaliny, więc od ulicy wymagasz tylko tego, żeby bezpiecznie dowiozła Cię do domu. Wyżyj się na torze i bądź bezpieczny na codzień.


Time Attack to

zniżki dla uczestników?

Mamy świadomość, że jazda po torze wiąże się z niemałymi kosztami. Dlatego jako cel założyliśmy sobie obniżenie kosztów jazdy dla ludzi, którzy zdecydowali się na aktywną jazdę torową. Przedsięwzięcie popierają najlepsze marki na rynku, w tym: Liqui Moly, Shoei, Spidi, Yamaha. Im bardziej będziecie aktywni, tym będziemy mieli większe możliwości negocjacji cen nie tylko na akcesoria i części, ale również jazdy po torze i szkolenia. Dlatego juz teraz pracujemy nad systemem, który będzie wyłaniał najbardziej aktywnych użytkowników. Na tej podstawie będziemy mogli nie tylko zwiększać upusty, ale i nagradzać jazdę po torze atrakcyjnymi prezentami. Wszystko leży w naszych rękach, więc do dzieła!

Gotowy wskoczyć w świat Time Attack ?

Zarejestruj się i zostań częścią czegoś dużego

Zarejestruj się